ترنس کانادایی و مشکل انتخاب دستشویی

جیمز اسپنسر یک دانش‌اموز ترنس در اونتاریوی کانادا است. اون اجازه داره از دستشویی دخترها استفاده کنه یا هر بار که نیاز به دستشویی داره سراغ دفتر مدرسه بره و کلید یک دستشویی مستقل رو بگیره و بعد اونو به دفتر برگردونه.

اون می گه «اول که به این مدرسه اومدم فکر می کردم دیگه مشکلی نیست ولی ظاهرا هنوز هم دوست دارن بگن که ترنسجندرها اشتباه هستن و باید از بقیه جدا بشن».

اسپنسر با اسم سامانتا به دنیا اومد و از کلاس دهم شروع به تغییر کرد. وقتی با مقاومت همکلاسی‌ها و آزار و تمسخر اونها مواجه شد، به یک شهر دیگه و پیش خواهرش رفت و مدرسه‌اش رو عوض کرد و با جنسیت پسر ثبت نام کرد اما ظاهرا هنوز هم مشکلات ادامه دارن.

اون می گه که در دو هفته اول ازش خواسته شد از دستشویی مغازه کنار مدرسه استفاده کنه و دو راه حل ارائه شده استفاده از دستشویی دخترها یا دستشویی شخصی اش مشکلی رو حل نمی کنه. جیمز اسپنسر بعد از جمع کردن امضا از بیش از پنجاه درصد اعضای شورای دانش‌اموزی برای حل مشکلش، هنوز هم منتظر ارائه یک راه حل مناسب از طرف مدرسه است.

منبع


:لینک کوتاه
http://www.mahtaa.com/?p=432

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت