کسیدی کمپبل، اولین ملکه تراجنسی مدارس

 

portraitبرای اولین یک دختر تراجنسی برنده مسابقات ملکه مدارس در کالیفرنیا شد… این خبری است که در این چند روزه در تمام سایت ها و خبرگزاری های خارجی به سرعت پخش می‌شود.
کسیدی کمپبل شانزده ساله در دبیرستان مارینا در ساحل هانتینگون با جسم مردانه متولد شد اما همیشه احساس می‌کرده یک دختر است. او در زمان بلوغ و دبیرستان تحت نظر یک متخصص غدد شروع به مصرف هورمون و تزریق استروژن کرد تا نشانه های بلوغ مردانه را در خود خنثی کند و بتواند برای دختر شدن آماده شود.

کسیدی می‌گوید: «من همیشه فکر میکردم دخترم برای همین تعجب میکردم که چرا مادرم موهای من را کوتاه میکند و برای من لباس پسرانه می‌خرد»

او در زمان مدرسه شروع به تماشای ویدیو های تراجنسی‌های زن نگاه کرد و از آن‌ها کمی یاد گرفت و زمانی که سال دوم دبیرستان بود در جشن هالووین یک لباس مبدل زنانه پوشید چون می‌توانست بدون اینکه کسی اذیتش کند لباس زنانه را تجربه کند اما او باز هم حس میکرد چیزی کم است.

او تنها با پوشیدن لباس های زنانه قانع نمی‌شد برای همین بدون مشورت با والدین و پزشک متخصص شروع به مصرف هورمون کرد تا جلوی صفات بلوغ مردانه اش را بگیرد.

کسیدی سرانجام یک شب مشکلش را با مادرش در میان گذاشت. او در حالی که گریه می‌کرد همه چیز را گفت. مادر کسیدی در جوابش گفت از او حمایت خواهد کرد و پدرش نیز پس از کمی مقاومت سرانجام کسیدی را پذیرفت.

اکنون کسیدی زیر نظر متخصص هورمون هایش را مصرف می کند
خطر مصرف استروژن کم است اما اگر بی برنامه باشد ممکن است باعث لخته شدن خون یا از کار افتادن کبد شود

کسیدی ۱۶ ساله ما قبل از برنده شدنش می‌گفت: «اگر من برنده شوم به این معنی است که زنانگی من را به رسمیت می‌شناسند اما من احساس می‌کنم این عنوان برای من بسیار بزرگ است. من این کار رابرای کودکانی انجام می‌دهم که نمی‌توانند خودشان باشند»

جمعه ای که گذشت در مراسمی که شامل ۱۰ کاندید بود نهایتا ۵ نفر به مرحله آخر راه یافتند که کسیدی یکی از آنان بود و سرانجام با آزاد شدن بادکنک های زرد و آبی کسیدی به عنوان ملکه انتخاب شد

دلاپ، سخنگوی مدرسه می‌گوید: «کسیدی باورش نمی‌شد او روی زمین نشست و از خوشحالی گریه می‌کرد دانش آموزان نام او را فریاد می‌زدند و منتظر بودند تا او را در آغوش بکشند»

کسیدی می‌گوید: «من افتخار میکنم که برنده شدم اما نه فقط به خاطر خودم بلکه به خاطر هر کسی که آنجا بود»

کسیدی پس از برنده شدنش ویدیویی از خود در یوتیوب پخش کرده و درباره اتفاقات بعد از برنده شدنش صحبت کرده است.
کسیدی که هنوز تاجش را روی سرش گذاشته می گوید: «روزی که باید بهترین روز زندگی یک دختر باشد برای من خراب می شود من حتی نمیتوانم از آن لذت ببرم و باید اشک بریزم چون عده ای نمیتوانند درک کنند و احمقانه رفتار میکنند. من واقعا نمیدانم چرا اینطور رفتار میکنند… همیشه من را قضاوت میکنند و از بالا به من نگاه میکنند… من درک نمیکنم چرا مردم در فهم این موضوع ناتوان هستند. من از روزی که به دنیا آمدم احساسات یک دختر را داشتم و دختر بودم. من فقط می خواهم خوشحال باشم چون حق من هست مثل هر انسان دیگر»

اما از سوی دیگر کسیدی از سوی دوستان و همکلاسی هایش تشویق و حمایت شد. ملیسا یکی از کاربران یوتیوب برای کسیدی نظر گذاشته که «تو یک زن فوق العاده در تمام جهان هستی»
هالی هولدن نیز برایش نوشته «تو واقعا جذاب هستی. همیشه خوبی بر بدی پیروز می شود عروسک. سرت را بالا بگیر و به مزخرفات دیگران گوش نده»

GSN LA Times

:لینک کوتاه
http://www.mahtaa.com/?p=29957

درباره نویسنده

محتا یک وبسایت گروهی است که به صورت رایگان جدیدترین آموزش ها، اخبار و مطالب مربوط به تراجنسی در دنیا و ایران را ارائه می‌کند

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت