ماجرای بیسکوئیت استورمی

استورمی
زمانی که ترنس باشی ممکن است حتی بیسکوئیت فروختن هم برایت تبدیل به یک داستان عجیب شود.
امروز در محتا داستان دخترکی را میخوانیم که تسلیم نشد و روی هدفش ایستادگی کرد تا بتواند خودش را ثابت کند.

در ادامه با محتا باشید

استورمی دخترک نه ساله ای است که تحت حمایت یک موسسه حمایت از کودکان دارای والدین بدسرپرست است. او یک دایه به نام کیم هم دارد که سه سال پیش حمایت از او را به عهده گرفته است.
استورمی همچنین یک ترنس است و پاییز گذشته توانست به عنوان یک پیشاهنگ ثبت نام کند.

همین چند ماه پیش بود که ترنس های خردسال هم اجازه یافتند به عنوان پیشاهنگ ثبت نام کنند

استورمی تصمیم گرفته بود امسال با فروش بیسکوئیت، مبلغی را برای حمایت از مرکزی که در آن زندگی می کند، کمک کند. استورمی می گوید: «من دوست دارم تا بیسکوئیت بفروشم چون بیسکوئیت فروختن بامزه و جالب است. باعث می شود مردم لبخند بزنند»

استورمی به همراه دوستش بعد از مدرسه شروع به گشتن در خانه ها کردند تا بیسکوئیت های خود را بفروشند
او سه بلوک آن سوتر از خانه شان در یک منزل را زد و یک مرد در را به رویش باز کرد.
اما همیشه همه چیز آنطور که فکر میکنیم پیش نمی رود.

بعد از اینکه استورمی بیسکوییت هایش را تبلیغ کرد، با جواب خوبی روبرو نشد. آن مرد به او گفت: «هیچکس دوست ندارد از پسری که لباس دخترانه پوشیده بیسکوییتبخرد»

قلب استورمی شکست. او می گوید: «من واقعا ناراحت شدم. من دختر هستم نه پسر»

دایه اش می گوید که استورمی فورا به سمت خانه برگشت و در سراسر مسیر فقط گریه میکرد. استورمی پیش خودش فکر میکرد که چرا باید چنین برخوردی با او شود و چرا به اندازه کافی خوب نیست.
اما سرانجام با کمک کیم تصمیم گرفت تا نگذارد آن مرد قلدر پیروز شود و او را از میدان به در کند.

او به کمک کیم یک صفحه فروش آنلاین بیسکوئیت در سایت دختران پیش آهنگ باز کرد و کیم داستانی که برای استورمی اتفاق افتاده بود را در یک تالار گفتگو برای والدین دیگر تعریف کرد.

چیزی طول نکشید که وبسایت استورمی برای فروش بیسکوئیت به همراه داستانش در سراسر شبکه های اجتماعی پخش شد. او چندین نامه و متن از حامیان خود دریافت کرد.

الیزابت اس لیت دانشجوی دکترای دانشگاه ویرجینیا برای استورمی نوشت: «استورمی شگقت انگیز و باهوش است چون برای خودش بودن و چیزی که باید باشد ایستادگی و مبارزه می کند»

کیم می گوید: «چیزی که الیزابت گفت در واقع همان چیزی است که من سالهاست دارم سعی می کنم به استورمی بفهمانم. اینکه او چقدر شایسته است، که او بدون مشکل است»

این ماجرا باعث شد تا استورمی ۳۰۰۰ بسته بیسکوئیت را به سراسر دنیا بفروشد. بیسکوئیت های استورمی حتی از کانادا و استرالیا نیز سر در آوردند.

کیم می گوید: «واقعا فوق العاده بود. من هیچوقت استورمی را اینقدر خوشحال ندیده بودم. من از خوشحالی گریه ام گرفته بود چون میدانم استورمی هیچوقت حس و حال این روزها را فراموش نخواهد کرد»
استورمی قصد دارد تا هر سال بیسکوئیت بفروشد و دیگر کودکان بدسرپرست کمک کند

خودش می گوید: «من میخواهم بچه های دیگر مثل من بفهمند که همینجوری که هستند عالی هستند و نباید از خودشان خجالت بکشند. میخواهم بفهمند که در سراسر دنیا مردمانی هستند که عاشقشان هستند و نباید تسلیم شوند زیرا همه چیز بهتر خواهد شد»

BuzzFeed

:لینک کوتاه
http://www.mahtaa.com/?p=3951978

درباره نویسنده

محتا یک وبسایت گروهی است که به صورت رایگان جدیدترین آموزش ها، اخبار و مطالب مربوط به تراجنسی در دنیا و ایران را ارائه می‌کند

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت