لی لی واچوفسکی کارگردان ماتریکس، می گوید ترنس است

لی لی واچوفسکی
از این پس به جای برادران واچوفسکی یا برادر و خواهر واچوفسکی باید بگویید خواهران واچوفسکی!
اندی واچوفسکی روز سه شنبه خودش را به عنوان یک ترنس زن معرفی کرد و اسم خود را لیلی انتخاب کرده است

واچوفسکی های کارگردان آثاری چون سه گانه ماتریکس، اطلس ابری، v for vendetta و مجموعه sense8 را در کارنامه درخشان خود دارند و البته هر دو ترنس هستند. لانا واچوفسکی در سال ۲۰۱۲ خود را معرفی کرد و لی لی واچوفسکی دو روز پیش!

لی لی واچوفسکی کارگردان ۴۸ ساله آمریکایی یک نامه سرگشاده نوشته و در آن داستان ترنس بودن خودش را گفته است و افشا کرده که از سمت خبرنگاران تحت فشار بوده و تهدید می شده تا هویت خودش را افشا کند.

او نامه اش را با عنوان “تغییر جنس حیرت انگیز، برادران واچوفسکی اکنون خواهران واچوفسکی هستند” شروع کرده و در واقع با این کار مشتاقان شایعات زرد را مسخره کرده است.

واچوفسکی در این نامه از خبرنگار دیلی میل صحبت می کند که یک شب موقع خروج جلوی او را میگیرد و می گوید اجازه بده تا از تو عکس بگیرم و منتشر کنم زیرا برای دیگران الهام بخش هستی!

لی لی واچوفسکی نوشته: «من و خواهرم لانا سعی می کنیم تا جایی که میتوانیم از رسانه ها اجتناب کنیم. زیرا صحبت درباره هنر خسته کننده و صحبت درباره خودم برایم رنج آور است. من می دانستم که بالاخره یک روز باید خودم را به عنوان یک ترنس به جامعه معرفی کنم و هویت خودم را آشکار کنم، خب وقتی به عنوان یک ترنس در جامعه شناخته شوی دیگر نمی توانی مخفی شوی. من واقعا برخی اوقات به آرامش نیاز دارم و میخواهم راحت باشم.
اما ظاهرا نمی توانم چنین تصمیمی بگیرم.
حق با شماست من یک ترنس هستم و خب در حال طی کردن مراحل تغییر هستم. دوستانم، همکارانم و خانواده ام این را می دانند و کسی با آن مشکل ندارد. بدون حمایت خانواده و دوستانم امروز اینجا نبودم.
ترنس بودن آسان نیست. ما در جهانی زندگی می کنیم که به شدت جنسیت زده است و این بدان معنی است که وقتی شما ترنس هستید مجبور می شوید دشمنی آشکار دنیا را تحمل کنید»

خودش می گوید در بین ترنس ها یکی از خوش شانس ترین ها هست که حمایت دوستان و خانواده اش را دارد.

لی لی واچوفسکی در این نامه نوشته: «من یکی از خوش شانس ترین ترنس های دنیا بودم که حمایت خانواده ام را داشته ام که توانستم با کمک درمانگران و دکترها شانس رسیدن به خودم را داشته باشم. ترنس هایی که حمایت خانواده را ندارند نمی توانند این مسیر سخت را طی کنند زنده بودن برایشان سخت است. این ابزار مهمی است. هنوز در سال ۲۰۱۵ آمار فوت ترنس ها و ضرب و شتم آن ها بالا است و این تنها آمار رسمی است و بسیاری از کشته شدگان و مجروحان شناخته نمی شوند»

Huffpost

:لینک کوتاه
http://www.mahtaa.com/?p=3952034

درباره نویسنده

محتا یک وبسایت گروهی است که به صورت رایگان جدیدترین آموزش ها، اخبار و مطالب مربوط به تراجنسی در دنیا و ایران را ارائه می‌کند

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت