روز جهانی تست اچ آی وی برای ترنس ها

اچ آی وی
امروز ۱۸ آوریل روز جهانی تست اچ آی وی برای ترنس ها است.
این روز برای یادآوری سلامت ترنس ها با تمرکز بر اچ آی وی می باشد و افراد و سازمان ها سعی میکنند تا با اقدامات خود خطر ابتلا به ویروس اچ آی وی در ترنس ها را کاهش دهند.

ترنس ها به شدت در معرض خطر ابتلا به ویروس اچ آی وی هستند و زمانی که بدانیم حدود ۱۵ میلیون ترنی در دنیا وجود دارد پس بیجا نیست اگر روری را به این نام داشته باشیم.

طبق آمار جهانی حدود ۱۹% ترنس های زن در دنیا به اچ آی وی مبتلا هستند. این آمار ۴۹ برابر بیشتر از میانگین ابتلا در افراد غیر ترنس است.

در آمریکای لاتین و آسیای شرقی و میانه ترنس ها و به خصوص ترنس های زن بیشتر در معرض خطر هستند و باید با آموزش و فراهم نمودن شرایط مناسب اجتماعی و فرهنگی به ترنس ها کمک کرد.

عواملی مانند رفتارهای پرخطر، تزریق هورمون در شرایط غیر بهداشتی، طرد از خانواده، ننگهای اجتماعی و… باعث می شود که ترنس ها در معرض خطر ابتلا به ویروس اچ آی وی قرار گیرند.

اگر قصد دارید آزمایش اچ آی وی را انجام دهید و به دنبال یک مرکز معتبر میگردید به این صفحه مراجعه کنید.

اگر هم دلیلی برای انجام ازمایش اچ آی وی نمیبینید خواندن این مطلب را پیشنهاد میکنیم تا بدانید چرا هرچه سریع تر باید آزمایش داد


:لینک کوتاه
http://www.mahtaa.com/?p=3952084

درباره نویسنده

محتا یک وبسایت گروهی است که به صورت رایگان جدیدترین آموزش ها، اخبار و مطالب مربوط به تراجنسی در دنیا و ایران را ارائه می‌کند

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت