کابوس ترامپ برای ترنس های آمریکایی

ترامپ

کمتر کسی تصور می کرد دونالد ترامپ بتواند وارد کاخ سفید شود. فردی که سابقه مدیریت اجرایی در سیاست نداشته است.

تحلیل های مختلفی درباره انتخاب ترامپ ارائه شده است اما همگی به یک نکته اشاره می کنند و آن این است که رای به ترامپ به معنای نارضایتی از وضع فعلی و خواست برای تغییر وضعیت موجود است.
اما وضع ترنس های آمریکایی چه می شود؟ آیا این تغییر به معنای تغییر در وضع ترنس ها و حقوقشان است؟
در ادامه با محتا باشید

فعالان حقوق ترنس در آمریکا نگران هستند که پیشرفت هایی که در دوران ریاست جمهوری اوباما برای ترنس ها به دست آمد، در دوران ریاست جمهوری ترامپ از بین برود.

در طول هشت سال اقامت اوباما در کاخ سفید او همیشه حامی حقوق ترنس ها بود و هیلاری کلینتون دموکرات نیز ادعا میکرد راه اوباما را ادامه خواهد داد.

اوباما بیمه ها را مجاب به پوشش هزینه های درمانی ترنس ها کرد و دستور داد در مدارس عمومی ترنس ها بتوانند به سرویس بهداشتی دلخواهشان بروند.
ا
اما راشل بی تیون یک فعال حقوق ترنس ها می گوید: ما انتظار داریم این حقوق توسط ترامپ به چالش کشیده شود. اگر قرار باشد به حقوق ترنس ها حمله شود مسلما ما ساکت نمی مانیم و می دانیم چطور در دادگاه از حقوق مان دفاع کنیم.

ترامپ در طول دوران تبلیغات خود پیام های مختلفی را درباره جامعه ترنس ابراز کرد اما این را هم اعلام کرده بود که حتما یک قاضی محافظه کار را برای دیوان عالی آمریکا انتخاب میکند که مسلما مواضع تند و شدیدی خواهد داشت.

مارکا کی سلینگ مدیر اجرایی سازمان برابری ترنس ها می گوید: ما با هرچیزی که بخواهد این حقوق را دوباره از ما بگیرد مبارزه خواهیم کرد.
ما واقعا نگران هستیم که ترنس های مسلمان ترنس های مهاجر و یا ترنس های معلول توسط ترامپ تهدید شوند و دچار مشکلاتی شوند.

دادگاه عالی آمریکا اکنون به چهار لیبرال و چهار محافظه کار تقسیم شده است و با انتصاب یک محافظه کار توسط ترامپ این تعادل به نفع محافظه کاران بر میگردد.

شانون مینتر یک فعال اجتماعی پیروزی ترامپ را یک آماده باش می داند و میگوید ترنس ها باید متعهد شوند تا خودشان را برای رای دهندگان متعصب که به ترامپ رای دادند باز تعریف کنند.

مینتر می گوید: زندگی ما، اجازه کار ما، تحصیلات ما و سلامت و درمان ما در گرو توجه دولت جدید است

سیستم قضایی و عدالت ترامپ می تواند بر روی حقوق ترنس ها تاثیر بگذارد و آن ها را از بین ببرد

در روز پس از انتخابات جامعه ترنس آمریکا دو هشتگ #translawhelp و #dtwps را ساختند تا ترنس هایی که نیاز به تغییر مدارک شناسایی خود دارند بتوانند وکلای مناسب را پیدا کنند.
این هشتگ ها زمانی ایجاد شد که مشخص شد ترامپ وارد کاخ سفید خواهد شد.

در دولت اوباما ترنس ها در برابر تبعیض های اداری و قوانین نامناسب در امان بودند اما در دولت ترامپ ممکن است وضع فرق کند.
به همین خاطر جامعه ترنس آمریکا به تکاپو افتاده تا بتواند پیش از ورود ترامپ به کاخ سفید مراحل خود را بگذراند.

البته همه خوش شانس نیستند که بتوانند تا قبل از ۲۰ جولای که ترامپ رسما وارد کاخ سفید می شود، مراحل خود را بگذرانند اما بسیاری از ترنس های آمریکایی سعی می کنند هرچه سریع تر از این مرحله عبور کنند.

در هر صورت باید منتظر ماند و دید ترامپ در کاخ سفید چه خواهد کرد و آیا واقعا حقوق ترنس های آمریکایی در معرض تهدید قرار خواهد گرفت یا خیر.

 

NBC News-help-hashtag” target=”blank” style=”flat” background=”#3065d7″ icon=”icon: file-text-o”]Mashable[/button]s-fear-reversal-civil-rights-under-trump-n681996


:لینک کوتاه
http://www.mahtaa.com/?p=3952288

درباره نویسنده

محتا یک وبسایت گروهی است که به صورت رایگان جدیدترین آموزش ها، اخبار و مطالب مربوط به تراجنسی در دنیا و ایران را ارائه می‌کند

مطالب مرتبط

1 نظر

 1. حقیقت

  سلام اقای ترامپ بر خلاف سایر جمهوریخواهان اصلا ضد تراجنسیتی ها حرف بدی نزد واز حق انها برای دسترسی به دستشویهای مورد نظرشان دفاع کرد
  ممکن است برخی حقوق تراجنسیتی ها مخدوش شود
  اما به حدی نیست که بگوییم اقای ترامپ کابوس تراجنسیتی هاست
  اگر تدکروز ویا میت رامنی رئیس جمهور میشدند من این موضوع را کابوس تراجنسیتی ها میدانستم

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت