حامی محتا باشید

محتا یک وبسایت گروهی و عام المنفعه است که جهت حمایت از تراجنسی های ایرانی و آشنا کردن سایر اقشار جامعه با موضوع تراجنسی تاسیس شده است.

محتا یک انجمن، خیریه، سازمان یا ارگان نیست. محتا تنها یک وبسایت است که سعی در آموزش، با تکیه بر منابع معتبر و بی طرف دارد.
محتا به نوعی سعی کرده یک جای خالی در فرهنگ روزمره جامعه را پر کند. جای خالی درک گروهی از جامعه که با وجود مشروعیت های قانونی و دینی باز در تاریکی به سر می برند. در تاریکی جهالت و ندانستن عرف جامعه.

محتا سعی کرده تا با روشن کردن حتی شمعی کوچک به کمک خود تراجنسی ها نور کوچکی به این سمت از جامعه بتاباند تا کمی از مشکلات این گروه کمتر شود.
مسلما برای پایداری و ثبات در راه نیاز به صرف هزینه های مادی و معنوی است. کسانی که در محتا فعالیت می‌کنند بدون دریافت مزد یا هزینه ای خدمت خود را انجام می‌دهند اما هزینه‌های تحمیلی مانند هاست یا دامین الزامی و لازم الپرداخت است.

با گسترش و بزرگ تر شدن محتا هزینه های نگهداری و برقراری امنیت آن نیز بزرگ تر شده است. از آنجایی که محتا هیچ گونه تبلیغی در محیط خود قبول نمی‌کند تا شان آموزشی آن پایین نیاید به ناچار برای جبران هزینه‌ها باید امید به یاری شما داشته باشیم.

به همین منظور از امروز قسمتی به عنوان “از ما حمایت کنید” به سایت اضافه می‌شود تا شما با میل و رغبت خود و در حد توانتان برای برقراری محتا کمک کنید.

اگر قصد کمک به محتا را دارید به نکات زیر توجه کنید:
۱- مبالغی که شما تحت نام کمک به نگهداری سایت اهدا می‌کنید صرف هزینه های گسترش هاست، دامین و تبلیغ محتا در سایر رسانه ها خواهد شد

۲- پرداخت های شما توسط درگاه زرین پال انجام خواهد شد. مراحل پرداخت از طربق کارت های عضو شتاب انجام می‌شود یعنی شما با هر کارتی که عضو شتاب باشد و رمز دوم آن فعال باشد قادر هستید به هر میزان دلخواه توسط درگاه های امن زرین پال مبالغ خود را اهدا کنید. همچنین شما میتوانید مشکلات پرداخت خود را از سرویس زرین پال پیگیری کنید

۳- تا حد ممکن در زمان اهدای مبلغ خود در صورت تمایل نام خود را ذکر کنید تا در بخش اخبار سایت، نام و مبلغ اهدایی شما ذکر شود.
۴- در صورتی که در تالار گفتگوی محتا عضو هستید نام کاربری یا لینک پروفایل خود را وارد کنید تا در پروفایل شما اعمال شود و برچسب حامی به شما داده شود

۵-در صورتی که مبلغ خود را از ظریق کارت به کارت یا از طریق دیگر اهدا کردید حتما از بخش تماس با ما نام و مبلغ خود را ذکر کنید تا اعمال شود

۵- توجه کنید مبالغ خود را به تومان وارد کنید!

پرداخت آنلاینکارت به کارت
تومان

 

اگر قصد پرداخت از طریق بانک و واریز نقدی دارید

کافیست هدیه خود را به حساب بانکی ۶۲۲۱۰۶۱۰۷۲۷۷۸۷۸۲ بانک پارسیان به نام محمد عمرانی واریز کنید.

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت