فلیکس و هلن، یک زوج تراجنسی

wedding-ring-mahtaaعروسی که ابتدا با بدن مردانه به دنیا آمد به همراه یک دامادی که ابتدا با بدنی دخترانه به دنیا آمده بود. هر دو همدیگر را در یک مرکز حمایتی دیدند.
فلیکس لاوس و هلن مورفیت هال هردو جراحی تغییر جنسیت /جنس انجام داده‌اند و امیدوار هستند داستان عشقشان امیدی به دیگران بدهد تا خود را پیدا کنند
هلن ۵۶ ساله ابتدا به عنوان یک پسر شناخته می‌شد و لسلی نام داشت. هلن در سال ۲۰۰۹ جراحی خود را کامل کرد. او در مصاحبه‌ای با miror گفت: «این برای سایر مردم عجیب و غریب است و نمی‌توانند درک کنند ما هم مانند تمام مردم دیگر عاشق می‌شویم» او ادامه می‌دهد: «ما سال‌های زیادی را سختی کشیدیم، در مراحل تغییرمان سختی زیادی کشیدیم اما الان یک دیگر را پیدا کردیم و این از همه چیز مهم تر است»
هلن یک خدمتگذار و حامی در دانشگاه لینکن است، او فلیکس را در سال ۲۰۰۸ در یک گروه حمایتی ملاقات کرد. فلیکس در آن‌گروه حضور داشت و به ترنس‌های دیگر مشاوره و کمک می‌کرد.
هلن در مصاحبه با dailymail می‌گوید: «موانع زیادی برای تغییر جنسیت /جنس افراد وجود دارد هم از نظر روانی و هم از نظر اجتماعی بنابراین من وظیفه خودم می‌دانستم که از تجربه خودم آن‌ها را آگاه سازم و به آن‌ها کمک کنم»
پیش از اینکه هلن تغییر جنسیت /جنس دهد، سه بار ازدواج کرده بود و صاحب ۸ فرزند بوده است. خودش می‌گوید که اینکه خود واقعیش را انکار می‌کرد و نمی‌پذیرفت واقعا یک زن است پشیمان است و فکر آن روزها برایش تنش آور است
هلن هنوز دوستان خود را از دست نداده و پیش از شروع برای مراحل تغییر، فرزندان خود را آگاه ساخته و رضایت آن‌ها را جلب کرده است. او می‌گوید: «واقعا بد بود و از استرس بیمار شده بودم. وقتی به دوتا از بچه‌های پنج و شش ساله‌ام می‌گقتم، احساس ضعف می‌کردم ولی بهترین راه بود. همه من را به راحتی پذیرفتند»
در مقابل نیز فلیکس با بدنی زنانه به دنیا آمد و کتی نام داشت. او مدرسه‌ای به عنوان دستیار معلم مشغول به کار بود. اما او هم با هویت خود مشکل داشت.
خودش می‌گوید: «من از هشت سالگی می‌دانستم باید پسر متولد می‌شدم. دوستان من با عروسک و کالسکه بچه بایزی می‌کردند اما من همیشه در حال بالا رفتن از درخت و فوتبال بازی کردن بودم»
اما او هم اشتباه هلن را مرتکب شد و سعی کرد احساسات خود را سرکوب کند و با آن بجنگد به همین خاطر در ۲۱ سالگی ازدواج کرد و صاحب دو پسر شد. با اینکه فرزندان خود را دوست داشت اما زمانی که آن‌ها ۱۰ و ۱۲ ساله بودند آن‌ها را با پدرشان ترک کرد چون دیگر نمی‌توانست زن بودن را تحمل کند و می‌خواست یک مرد باشد. او به دنبال هویت خود می‌گشت تا به گروه حمایتی هلن رسید و بعد از دیدار هلن عاشق او شد و با او ازدواج کرد.
هلن می‌گوید « من برخلاف گذشته واقعا احساس یک ازدواج واقعی را دارم زیرا دیگر خودم هستم»

daily mail


:لینک کوتاه
https://www.mahtaa.com/?p=918

درباره نویسنده

محتا یک وبسایت گروهی است که به صورت رایگان جدیدترین آموزش ها، اخبار و مطالب مربوط به تراجنسی در دنیا و ایران را ارائه می‌کند

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت