محروم شدن تراجنسی نوجوان از مصرف هورمون

leo-wadde;-mahtaa

چقدر برای گرفتن حق خودتان تلاش می‌کنید؟ آیا اگر پزشک یا فردی یک بار شما را از تغییر منصرف کند یا ایرادی به شما بگیرد دنیای رویاهای شما ویران می‌شود؟ یا سعی میکنی حق خود را بگیرید؟
در ادامه با محتا باشید تا از پسر ۱۲ ساله ای بشنوید که حق خود را می‌خواهد و برای دریافت آن با تمام وجودش تلاش می‌کند

یک ترنس مرد ۱۲ ساله از مرکز پزشکی در انگلستان خواست تا با اقدامات پزشکی ترشحات هورمون زنانه را در وی قطع و یا کم کنند تا صفات ثانویه جنسی در وی کمتر پدیدار شود. اما این مرکز پزشکی درخواست وی را رد کرد
لئو وادل ۱۲ ساله که از ۵ سالگی به عنوان یک پسر زندگی می‌کند تقاضا داشت تا هورمون های زنانه وی کم شود تا آثار زنانه و اثرات بلوغ کمتری در وی نمود کند و او بتواند در ۱۶ سالگی با مصرف تستوسترون و اقدامات پزشکی جراحی تغییر جنسیت /جنس خود را تکمیل کند
پزشک معالج وادل در متنی که برای برنامه محبوب انگلیسی this morning ارسال کرده نوشته: «من هیچ تجربه قبلی از تجویز این دارو به افراد جوان برای مصرف در چنین موادی نداشتم به همین خاطر در حال مشاوره با سایر پزشکان برای تجویز چنین درمانی هستم. هر تصمیم که بگیرم ممکن است تبدیل به یک اسلوب و روش مشخص برای موارد مشابه شود اولویت من رفاه بیمار و سلامت وی است»
وادل پیش از این در همین برنامه خود را به مردم معرفی کرد و از مشکلاتش گفت و رو به فیلیپ شوفیلد مجری این برنامه گفت: «من اگر قرار باشد دختر بمانم خودم را خواهم کشت»
هیلی مادر لئو در این برنامه در کنار پسرش حضور داشت و با جدیت از پسرش حمایت میکرد. او می‌گفت: «بسیاری از مردم درک نمی‌کنند که من بیشتر نگران این هستم که لئو تحت این مداوا قرار نگیرد و جسم زنانه اش سرکوب نشود»
لئو و مادرش مصمم هستند تا آخر این مسیر را در کنار هم طی کنند و قرار است به مرکز دیگری مراجعه کنند تا هورمون های زنانه و اثرات بلوغ زنانه اش را سرکوب کنند.
هیلی می‌گوید: «کاری که ما می‌توانیم بکنیم این است که به تمام پزشکان عمومی مراجعه کنیم تا سرانجام یک پزشک دلسوز پبدا شود و مداوای لئو را بپذیرد»

huffingtonpost

:لینک کوتاه
https://www.mahtaa.com/?p=26564

درباره نویسنده

محتا یک وبسایت گروهی است که به صورت رایگان جدیدترین آموزش ها، اخبار و مطالب مربوط به تراجنسی در دنیا و ایران را ارائه می‌کند

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت