کمپین یک میلیون مادر: جاز جنینگز یک مشکل است

r-ONE-MILLION-MOMS-600x275

گروه یک میلیون مادر که یک گروه افراطی مسیحی است، قصد دارند تا تلویزیون آمریکا را از شر برنامه های شیطانی مرتبط با ترنس ها خلاص کند.
آنها برای شروع یک حریف نوجوان به نام جاز جنینگز ۱۴ ساله را انتخاب کرده اند تا بتوانند جلوی پخش مجموعه “من جاز هستم” را بگیرند
این گروه جاز را “یک فرد مشکل دار” خطاب می کنند.

آن ها ایمیلی را به ۷۵٫۰۰۰ دنبال کننده خود با موضوع “پروردگار مشکل نمی‌سازد اما انسان‌ها می‌سازند” نوشتند و در آن درخواست کردند تا همگی به اسپانسرهای این مجموعه تلویزیونی فشار آورند تا دست از حمایت خود بردارند.
آنها در این ایمیل نوشته اند: «این مجموعه تلویزیونی سعی می کند تا سبک زندگی یک ترنس را عادی جلوه دهند و نشان بدهند که ترنس بودن مشکلی ندارد و برای این کار خود از یک بازیگر نوجوان استفاده می کنند تا سایر نوجوانان را به گمراهی بکشانند. این مجموعه مستند درباره زندگی واقعی یک نوجوان است و باعث می شود سایر نوجوانان علاقه مند به دیدن آن شوند. بدیهی است این مجموعه با بازی گرفتن از یک نوجوان، سایر نوجوانان را علاقه مند به دیدن این مجموعه کنند. این مساله به تنهایی می تواند باعث جذب سایرین شود»

این گروه همچنین در وبسایت خود یک کمپین راه انداخته و در آن برای مخاطبانشان نوشته اند:

«شبکه TLC برنامه ای به نام “من جاز هستم” را بر اساس زندگی یک نوجوان به روی آنتن می برد که به عنوان یک پسر متولد شده است و از دو سالگی خود را یک ترنس زن می داند
والدین این نوجوان به جای اینکه سعی کنند تا فرزندشان را راهنمایی و ارشاد کنند، از تصمیم او حمایت کردند. در واقع این نوجوان به کمک های تخصصی نیاز دارد زیرا این یک مساله روانی است. گروه یک میلیون مادر میداند که خداوند اشتباه نمی کند

این مجموعه تلویزیونی سعی می کند تا سبک زندگی یک ترنس را عادی جلوه دهند و نشان بدهند که ترنس بودن مشکلی ندارد و برای این کار خود از یک بازیگر نوجوان استفاده می کنند تا سایر نوجوانان را به گمراهی بکشانند. این مجموعه مستند درباره زندگی واقعی یک نوجوان است و باعث می شود سایر نوجوانان علاقه مند به دیدن آن شوند. بدیهی است این مجموعه با بازی گرفتن از یک نوجوان، سایر نوجوانان را علاقه مند به دیدن این مجموعه کنند. این مساله به تنهایی می تواند باعث جذب سایرین شود.
این خانواده تنها به این کار بسنده نکرده و اقدام به نوشتن کتابی به نام “من جاز هستم” کرده اند. دز تصویر سازی های این کتاب از تصویر یک دختر خردسال استفاده شده است تا بتواند خردسالان را به سمت خود جذب کند. در این کتاب ادعا شده است که جاز مغزی دخترانه در بدنی پسرانی دارد

گروه یک میلیون مادر می خواهد هشدار بدهد که نه تنها این برنامه تلویزیونی باید قطع شود بلکه جلوی فروش کتاب مورد نظر نیز باید گرفته شود. درآمد حاصل از فروش این کتاب به ریشه تفکرات خانواده ها نفوذ میکند و باعث می شود سبک زندگی یک ترنس عادی و نرمال جلوه داده شود.
بدیهی است که شبکه TLC میخواهد با به بازی گرفتن از نوجوانان ایجاد جذابیت کند و سایر نوجوانان را به تماشای این برنامه ها مجاب کند»

جاز جنینگز یک ترنس نوجوان است که سپتامبر گذشته یک کتاب مصور به نام “من جاز هستم” را برای کودکان چهار تا هشت سال نوشت و امیدوار است این کتاب باعث شود جامعه ترنس از سایه بیرون بیایند.

او در مصاحبه با مجله people گفته بود: «میخواهم کودکان ترنسی که در حال مبارزه با شرایط هستند بدانند که در این راه تنها نیستند»
نانسی دنیل مدیر عمومی شبکه TLC که مسئول پخش مجموعه “من جاز هستم” است، می گوید: «داستان جاز یک داستان جهانی و البته بی نظیر است و ما افتخار میکنیم که با خانواده جاز برای پخش این مجموعه در شبکه TLCهمکاری میکنیم. شاید باید جاز را به عنوان یک فعال و نویسنده بشناسیم اما او در درجه اول یک دختر نوجوان با قلب بزرگ، شجاع و دارای یک زندگی قابل توجه است»

 

 


:لینک کوتاه
https://www.mahtaa.com/?p=3951705

درباره نویسنده

محتا یک وبسایت گروهی است که به صورت رایگان جدیدترین آموزش ها، اخبار و مطالب مربوط به تراجنسی در دنیا و ایران را ارائه می‌کند

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت