داستان لوک دوازده ساله

لوک چارلی بویس
با لوک چارلی بویس آشنا شوید، ترنس دوازده ساله ای که در حال انجام مراحل تغییر خود است.

“انگار این فرد را اصلا نمی شناسم. از موهای بلند خوشم نمی آید” این را لوک وقتی به عکس های بچگی اش نگاه میکند می گوید.
او می گوید : «فقط میدانستم چه میخواهم و چه بودم»

پاولا، مادرش می گوید: «او یک دختر ۳٫۵ کیلویی بود که اسم شیلا را برایش انتخاب کردیم. اینطوری بود که ماجرای ما با لوک شروع شد»

پاولا، همیشه فکر میکرده که شیلا فقط لباس های پسرانه را دوست دارد اما نمی دانست که این چیزی بیشتر از لباس پوشیدن است بلکه فرزندش خودش را یک پسر می داند.
پاولا از دو سالگی متوجه شد فرزندش متفاوت است.

پاولا می گوید: «وقتی میخواستیم به او لباس دخترانه بپوشانیم او شروع میکرد به گریه کردن و نارحت می شد. او عصبی می شد و میگفت از موهایم بدم می آید. ما هیچ وقت موهایش را کوتاه نمی کردیم موهای او بلند و طلایی بود
او یک سال هر روز از من میخواست که موهایش را مدل موهاک اصلاح کنیم»

زمانی که خانواده اش قبول کردند موهایش را کوتاه کند همه در سالن آرایشگاه تعجب کرده بودند و وقتی موهای لوک کوتاه شد او خوشحال ترین بچه دنیا بود
لوک میگوید این اولین قدم بود

لوک طوری از شیلا صحبت میکند انگار که او یک غریبه تمام عیار بوده است و اصلا شیلا را نمی شناسد. او می گوید: «من اصلا او را نمی شناختم نمی دانستم شیلا چه میخواهد یا شاید هم می دانستم، او میخواست لوک باشد همین چیزی که الان هستم»

مادرش می گوید: «سخت بود که شیلا را از دست بدهیم اما ما لوک را پیدا کردیم که خیلی خوشحال است»
او از ما میپرسید “خدا از من عصبانی است؟ چون جسم درستی به من نداده، آیا من کار بدی کرده ام؟” و ما به او میگفتیم خداوند اشتباه نمی کند، خداوند تو را خلق کرده پس تو بهترین هستی و سعی میکنیم در کنار هم باشیم.

دکتر وینی چولانی از بیمارستان کودکان فونیکس می گوید: «لوک خودش را یک مدافع حقوق ترنس های نوجوان می داند و عقاید محکمی دارد. او هیچ مشکلی با این موضوع ندارد و به وجود خودش افتخار می کند»

دکتر چولانی سعی میکند تا به لوک و خانواده اش در طی مراحل تغییر کمک کند.
او میگوید: «امیدوارم فعالیتم با او و مادرش ادامه داشته باشد. ما میخواهیم همین مسیر را طی کنیم و بزرگ شدن او را ببینیم و ببینیم که او همان مردی شده است که میخواسته»

او میخواهد الهام بخش کسانی باشد که از چنین حمایت هایی محروم هستند

لوک می گوید: «اگر مردم از شما سوال پرسیدند، جواب بدهید. به آن ها بگویید شما چه هستید و دوست دارید چه صدایتان کنند. نترسید و روی پاهایتان بایستید»

12news

:لینک کوتاه
https://www.mahtaa.com/?p=3952341

درباره نویسنده

محتا یک وبسایت گروهی است که به صورت رایگان جدیدترین آموزش ها، اخبار و مطالب مربوط به تراجنسی در دنیا و ایران را ارائه می‌کند

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت