مبارزه با کلیشه ها به سبک جیمی ویلسون


قبلا درباره کلیشه هایی که به یک ترنس میگویید صحبت کردیم.
کلیشه هایی که اگر یک ترنس باشیم حتما آن را شنیده ایم.
اما یک ترنس مرد شجاعانه به مبارزه با یکی از این کلیشه ها رفته است.
در ادامه با محتا باشید

جیمی ویلسون یک نوازنده و موزیسین ترنس است که حدود ۱۰۰ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

او به طرفدارانش توصیه میکند که از روی جلد کتابی را قضاوت نکنند.

جیمی ولیسون عکس های قبل و بعد از مراحل تغییرش را در صفحه شخصی اش به اشتراک می گذارد تا نشان دهد که همه ترنس ها مثل هم نیستند و ممکن است پیش از شروع مراحل تغییر نشانه ظاهری نداشته باشند و مانند هر فردی دیگری زندگی کنند.

او میگوید: من این عکس ها را میگذارم تا نشان دهم لازم نیست همه ترنس ها نشانه ظاهری برای ترنس بودن داشته باشند. شما نیازی نیست برای ترنس بودن از آزمون و امتحانی نمره قبولی بگیرید و قرار نیست کسی به جز خود شما تایید کند که ترنس هستید.

در واقع جیمی میخواهد با این کلیشه مبارزه کند که عده ای میگویند همه ترنس ها حتما باید از همان ابتدا نشانه ظاهری خاصی داشته باشند. کلیشه ای اشتباه که میگوید اگر کسی پیش از شروع مراحل تغییر ظاهری عادی و معمولی داشته پس میتوانیم در ترنس بودن او شک کنیم و حتما باید از همان ابتدا ظاهر و پوششی خاص داشته باشد تا به او بگوییم ترنس!

جیمی میگوید: من میخواهم مردم بفهمند که مهم نیست بعضی چیزها چطور به نظر می رسد، اگر کسی شجاعانه به شما می گوید من یک ترنس هستم یا هر چیز دیگر، لطفا او را باور کنید چرا که این کلیشه ها باید شکسته شود.

برای دیدن تصاویر جیمی می توانید به صفحه شخصی اش در اینستاگرام مراجعه کنید

Womens Health Mag

:لینک کوتاه
https://www.mahtaa.com/?p=3952457

درباره نویسنده

محتا یک وبسایت گروهی است که به صورت رایگان جدیدترین آموزش ها، اخبار و مطالب مربوط به تراجنسی در دنیا و ایران را ارائه می‌کند

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت